Buz Makinaları - Akay Soğutma

Buz Makinaları

Buz Makinaları deposuna doldurulan suları bir pompa yardımı ile soğutma yöntemlerini esas alarak buz parçalarına dönüştürmektedir. Buz makineleri gelişen sektörler ışığında farklı alanlarda sürekli olarak kullanılmaktadır. İşlerin yapılmasını dolaylı olarak etkileyen buzların yapımını üstelenen makinler işletmelere hem maddi hem de manevi olarak kazanç sağlamaktadır.

Buz Makinaları Faydaları

Buz Makinesi kullanıldığı sektöre sağladığı avantajlar sayesinde sürekli olarak tercih edilmektedir. buz makinesi sayesinde ihtiyaçlar zamanında karşılanarak çeşitli nedenlerden dolayı ilave maliyetlerin ortaya çıkması engellenmektedir. Bu bağlamda buz makinesi kullanmanın sağlamış olduğu faydalardan bazılarını şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Balıkçılık sektöründe kullanılarak balıkların kısa süre içerisinde bozulmasını önleyerek uzun süreli bir satış yapmak imkanı sağlamaktadır.
  • Soğutma olmayan araçlarda kullanılarak ürünlerin sağlıklı ve bozulmadan sevkiyatının sağlanmasına katkıda bulunmaktadır.
  • Unlu mamulleri sektöründe kullanılarak işlemleri aralıksız olarak devam etmesini sağlayarak zaman kaybının önlemektedir.
  • Buz Makinesi yüksek kapasite ve verimde çalışarak üretimin gelişmesini sağlar ve aynı zamanda oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçer.
  • Hijyenik ve temiz şekilde buz üretimi yaparak sağlığı tehlikelerden korumaktadır.
  • Kolay ve hızlı kullanımı sayesinde tek kişi tarafından kontrol edilerek ilave işçilik maliyetlerinin oluşmasını engellemektedir.
  • Uygun ölçü buzların üretimi ile istifleme sorunlarını ortadan kaldırmaktadır.

İşleyişin daha hızlı olmasını sağlayan makineler ile rekabet ortamında çalışma olanaklarının güçlenmesi ile işletmelerin dayanıklılığı artmaktadır.

Buz MakinalarıNelerdir?

Buz Makinesi kullanılacak olan işletmenin çalışma amacına uygun olarak üretim yapmaktadır. Bu bağlamda genel olarak kalıp buz makineleri, yaprak buz makineleri, salamura buz makineler vb. makineler bulunmaktadır. Bu makineler ihtyaca göre üretim yaparak kullanışlı, dinamik ve akıllı tasarımlar olarak sunulmaktadır.

Buz Makinesi çeşitleri kullanıcıların işlemleri ile uyumlu olmalıdır. Bu nedenle uygun olanının seçimi için bizi ziyaret ederek kullanılan malzeme kalitesi ve makinenin teknik özelliklerini inceleyebilirsiniz. Karşılaştığınız sorunları teknik destek ekibimiz ile kısa sür içerisinde çözüme kavuşturabilir, işlemlerinize ara vermeden seri bir şekilde devam edebilirsiniz. Müşterilerimiz tarafından ürünlerimiz ve teknik desteğimiz ile ilgili olan referanslara göz atarak, gerek duyduğunuz her türlü konu üzerinden karşılaştırma yapabilirsiniz.


+90 212 883 50 42

[email protected]