Konteyner Tip buz Makineleri - Akay Soğutma
Konteyner tip buz makinası

Konteyner tip buz makineleri

Konteyner tip buz makineleri ve buz üniteleri, adından da anlaşıldığı gibi konteyner şekilde istenilen yere taşıma özelliğine sahiptir. Bu makinelerin en güzel yanı buzu istenilen yere muhafaza ederek taşıyabilmesidir.  Bu özelliği soğuk hava deposu ve cihazı ile birlikte kompakt şekilde dizayn edilmiştir. Her mevsimde ve her tropik özelliğe sahip iklim kuşağında buz muhafaza edilerek istenilen yere taşınmaktadır.  Havanın çok sıcak olması bu cihazların sorunsuz olarak çalışmasına engel olmaz.

Konteyner Tip Buz Makinelerinin Özellikleri

Konteyner tip buz makineleri istenilen yere buz üretmek için taşınabilir. Bu makinelerin montaj ve demontaj sorunlarının olmaması büyük avantajdır. Bu makinler istenilen alanda soğuk hava deposu ya da soğuk oda olarak kullanılabilir. Buz üretimini sorunsuz şekilde hijyenik olarak yapan bu makineler taşınabilir soğuk hava deposu olarak da bir ürünü saklamak için kullanılabilir.

Özellikleri;

  • 20 ft taşınabilir tip 3 ton buz hacmine sahip olan buz makinesi
  • 29ft taşınabilir tip 5 ton buz hacmine sahip buz makinesi
  • 20 ft taşınabilir tip 10 ton buz hacmine sahip buz makinesi
  • 40 ft taşınabilir 15 ton buz hacmine sahip buz makinesi
  • 40 ft taşınabilir 20 ton buz hacmine sahip buz makinesi
  • 40 ft taşınabilir 30 ton buz hacmine sahip buz makinesi

Konteyner buz makineleri istenilen hacimde ve buz tonajı ağırlığına sahip olarak satın alınabilir. Bu makinelerin ft özellikleri ve buz muhafaza etme kapasiteleri kullanılacak bölgenin sıcaklığına uygun olarak tercih edilebilir.

Konteyner Buz Makineleri Hakkında

Konteyner buz makineleri sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Özel tasarımı ve çalışışı sayesinde hijyenik bir şekilde hiç durmadan buz üretmektedir. Konteyner şeklindeki bu buz makineleri Avrupa normlarında yüksek kalitede ekipman özelliklerine sahiptirler. Bu ekipmanların en önemli özelliği jeneratörlü olmasıdır. Bu özellik sayesinde birçok alanda bu makinelere olan talep artmaktadır. Jeneratör özelliğinin bulunmasından dolayı dışardan enerji ihtiyacına gerek kalmadan içerisindeki buzu muhafaza eder. Birçok alanda kullanımı artan bu makinler kar amacı olan önemli yatırım araçları haline de gelmiştir.

+90 212 883 50 42

[email protected]