Hakkımızda - Akay Soğutma

Soğuk Sistemlerin de Yılların Tecrübesi

Akay Soğutma


Soğuk hava depoları ve Buz makinaları bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden birisi, soğutma sektöründe servis hizmetlerimizle geçen yılların tecrübesi ve ustalığı ile ortaya çıkabilecek sorunları önceden bilmenin üretimimize kattığı kalite anlayışıdır.

Kalite bizim için bir kelime telaffuzu değil ortaya koyduğumuz ilkelerin ışığında gerçekleştirdiğimiz üretimin bir yansımasıdır.

2002 yılından bu yana Soğuk hava depoları ve Buz makinaları sektöründe ortaya çıkardığımız ürünler ile birçok değerli müşterimizden aldığımız olumlu geri dönüşler kaliteli ve özenli üretimimizin bir göstergesi olmuştur. Soğuk hava depoları ve Buz makinaları sistemlerinde yüzünü güldürdüğümüz her müşteri bizim için bir umut ve güç kaynağı olmuştur.

Yıllardır imal ettiğimiz soğuk hava depoları, soğuk odalar,buz makinaları gibi soğutma sistemlerini, hiçbir zaman test etmeden ve uygun standartları yakaladığından emin olmadan müşterilerimize teslim etmedik. Her zaman geçmişe dayalı kalıplaşmış soğutma sistemlerine göre daha güncel, müşterilerimizin taleplerine göre ve standartlara uygunluğu onaylanmış montajlar gerçekleştirdik.

Soğuk hava depoları ve Buz makinaları , nice uzun yıllar hizmet verme arzusu, azmi ve heyecanı ile yolumuza devam edeceğiz.


Bize Ulaşın

Soğuk Depolama da Dikkat Edilecek Noktalar Nelerdir