Kırık Buz Makinesi - Akay SoğutmaKırık Buz Makinesi

Kırık Buz Makinesi


Kırık Buz Makinesi

Kırık buz makinesi daha çok balıkçıların kullanımına uygun profesyonel makinelerdir. Makineler barlarda kullanmaktadır. Ekonomik özellikteki buz makineleri teknik özellikleri ile fırınlarda hamur soğutmak için de kullanılmaktadır. Kırık buz bakımı ve temizliği kolaylıkla yapılan makinelerdir. Birçok alanda yemek sunumları kokteyler yapıldığı zaman bu makineler kullanılmaktadır.

Kırık buz makineleri bu avantajlı özellikleri sayesinde son zamanlarda satışı kullanım rahatlığı ve enerji tasarruflu özelliklerinden dolayı artmıştır. Profesyonel buz makinesi yedek parçaları kolaylıkla temin edilebilir. Ayrıca her alanda sorunsuz bir şekilde kullanıcılara, kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Farklı boyutta ve Ebatta olan kırık buz cihazları küçük çaptaki makineler birçok yerde kullanılır ve taşınabilir özelliğe sahiptir.

Kırık Buz Makinelerinin Özellikleri

Kırık buz makineleri taşınabilir özellikleri sayesinde balıkçılık sektöründe, barlarda kokteyllerde, yemek davetlerinde, kısacası bozulmadan ürünlerin muhafaza edilmesi gereken her alanda kullanılabilir. Özellikleri şöyledir;

  • Suyu emen sisteme sahip oldukları için kuru buz elde etmeye yarar.
  • Paslanmaz çelikten üretilen modelleri vardır
  • Bu makinelerin fanı önde olduğunda dar alanlarda rahatlıkla kullanılabilir ve sorunsuz olarak çalışabilir.
  • Kolay kurulumu vardır.
  • Bakımı ve temizliği kolaydır.
  • Yedek parçaya ihtiyaç duyulduğunda temin etme konusunda sıkıntı yaşanmaz.
  • Düşük su tüketimine sahiptirler.
  • Enerji tasarrufu yapan makinelerdir.

Kırık buz makineleri satın alırken kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yapılmış güvenilir makinalar satın alınmalıdır. Enerji tasarrufu olan üretim kapasitesi 24 saatten fazla olan ve saklama kapasitesi geniş makineler satın alınmasında fayda vardır. Buz makinesi satın almak istendiğinde nerede ne için kullanılacaksa ona göre tercihler yapılmalıdır. Kullanım amacında fazla büyüklükteki buz makineleri enerji tasarrufu ve mekânda fazla yer kaplamaya neden olur. Aynı şekilde küçük makine alındığı zamanda kullanım yetersizliği yaşanabilir. Makine alınacağı zaman bunlara dikkat edilmesinde fayda vardır.Kullanım amacına göre bizlerle iletişime geçtiğiniz taktirde uzman ekibizim sizler için keşif ardından doğru kapasiteli makina seçimi için sizlere projelendirme yapıcaktır.

Kırık Buz Makineleri Hakkında

Buz makineleri saklama kapasitesi 15 kilogram olan, üretim kapasitesi 24 saatten fazla olan özelliğe sahip olanları daha kullanışlıdır. Hava soğutmalı, voltajı yüksek, güç tüketimi, gaz tipi ve net ağırlığı da satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalardır. Ayrıca kırık buz makinelerinin paket ağırlığı, paket ölçüleri de satın alınırken iyi araştırılması gereken bir önemli ayrıntılar arasındadır. Siz değerli müşterilerimize Kırık buz makinaları için gerekli destek için her zaman hizmetinizdeyiz.


+90 212 883 50 42

[email protected]