Yaprak buz makinesi Deniz suyu - Akay Soğutma

Yaprak buz makinesi Deniz suyu


Yaprak Buz Makinesi Deniz Suyu

Yaprak buz makinesi deniz suyu istenen yerde ihtiyaçlar tam olarak karşılanacaktır. Buz makinesinin dayanıklılığını artırmak ve deniz suyunun etkisi olarak paslanmayı azalmak için özel malzeme ve işçilik ile tasarlanıp imal edilmektedir. Denizden aldığı suyu hızlı bir şekilde buza çevirmekte olup, yüksek kapasite çalışması ile alınan verimi en üst düzeye çıkarmaktadır. Cihazlarımız tuzlu suya karşı ağırlık olarak krom şaseler ile üretilmektedir.

Deniz Suyu  Buz Makinesi Nerelerde Kullanılır

Buz makinesi  birçok sektörün kesin olarak kullanması gereken makineleri temsil etmektedir. Elde edilecek buzun sağladığı faydalar göz önüne alınarak yaprak buz makinaları genel olarak kullanıldığı alanlar şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Balıkçılık alanında yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Balık avlama teknelerinde deniz suyunun kolay ve hızlı bir şekilde buza dönüştürülmesi için kullanılmaktadır.
  • Marketlerin balık reyonlarında satışa sunulan balıkların canlı görünümünün devamının sağlanması ve bayatlama sorununu engellemesi için kullanılır.
  • Balık üretmek için kurulan çiftliklerde üretim kapasitene doğrudan etki vererek kullanılmaktadır.
  • Ekmek ya da unlu mamul üretimi yapan yerlerde hamurun içine ilave edilmek için kullanılır.
  • Deniz suyu buz makinesi hindi ve tavukların kesimhanelerinde şoklama işlemi ve buzlu su ile yıkama yapmak amacı ile kullanılmaktadır.

Buz makinesi kullanıldığı her sektöre büyük faydalar sağlamakta olup, dolaylı yollardan kazanç elde etmeye yardımcı olmaktadır.

Deniz Suyu Buz Makinesinde Kalite

Buz makinesi deniz suyu verimli ve sorunsuz şekilde kullanılması için kaliteli malzemelerden üretilmiş ve profesyonel işçilik kullanılmış olmalıdır. Her yönü ile kaliteli olan buz makinesi uzun süre paslanmaz ve dayanıklı yapısını korumaktadır. Ayrıca kullanımdan kaynaklı olarak herhangi bir verim düşüşüne neden olmaz. Böylece ilave maliyetlerin ortaya çıkmasını engellemektedir.

Yaprak buz için tüm beklentileri karşılamak adına, kaliteden ödün vermeyen anlayış çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Gerek kullandığımız malzemenin kalitesine gerek ise teknik özelliklerine bizleri dilediğiniz zaman ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Teknik destek ekibimize sorularınızı ileterek kısa süre içerisinde eksiksiz, doğru ve net bilgilere ulaşabilir, yapacağınız seçim için istediğiniz güven ortamına ulaşabilirsiniz. İşlerinizin doğru şekilde ilerlemesi için bize ulaşın.


+90 212 883 50 42

[email protected]