Yaprak buz makinesi Tatlı su - Akay Soğutma


Kristal Buz Makinası


Yaprak buz makinesi Tatlı su


Yaprak buz makinesi tatlı su bütün mevsim şartlarında bu ihtiyacının kolay bir şekilde karşılanmasını sağlamaktadır. Yüksek verimli olarak çalışmasının yanı sıra ara vermeden buz üretebilme özelliği ile ihtiyaçları çok çabuk şekilde karşılamaktadır. Uygun ölçüleri ile kullanılan alanda fazla yer kaplamamakta, sessiz çalışma özelliği ile de gürültü kirliliğine neden olmamaktadır.

Yaprak Buz Makinesi Özellikleri

Buz makinesi ulusal ve uluslar arası kalite standartları gözetilerek üretilmekte olup, kullanımında kaynaklı olarak uzun süre herhangi bir sorun ortaya çıkarmadan kullanılmaktadır. Buz ihtiyacını tam olarak karşılayacak olan makineler;

  • Buz bıçağı ve şasesi paslanmaz çelikten imal edilmiş olup, kusursuz kullanım imkanı sağlamaktadır.
  • Anti corrosive boyalı olarak çelikten imal edilen buz makinelerinin gövdesi uzun süre dayanıklılık göstermektedir.
  • Vidalı ve yarı hermetik olarak kompresörleri bulunmaktadır.

Buz makinesi olarak özellikleri ve bütünü ile gerekli testlerden detaylı şekilde geçirilmektedir. Kontrolleri yapılan makineler ile buz imalatı daha kolay hale gelecek ve seri üretim ile bulunulan sektörde bir adım daha ileri gitmeye yardımcı olacaktır.

Yaprak Buz Makinesinde Doğru Seçim Yapılması

Tatlı su buz temin edebilmek için detaylı şekilde araştırıma yapılmalıdır. Makineyi güçlü ve kullanılabilir yapacak özellikler incelenerek tercih listesi oluşturulmaktadır. Buz makinesi konusunda her zaman tercih listelerinin ilk sırasında yer alırken, gerek kalitesi gerek ise müşteri memnuniyeti ilkesi ile hem kazançlı hem de huzurlu bir alışveriş imkanı sunmaktayız. Buz makinesi konusunda merak ettiğimiz tüm bilgilere bizleri ziyaret ederek kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Makinelerin kullanım detayları ve teknik özelliklerine sayfamızda ulaşıp, detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ulusa ve uluslar arası rekabet koşullarına uygun şekilde hizmete sunulan makineler ile ilgili müşteriler tarafında verilmiş olan referanslara bakabilirsiniz. Üretim kapasitesini artırmak, kısa ve uzun dönem içerisinde istenen kar marjını elde etmek, üretimde kalite standartlarını kolay bir şekilde yakalamak için, yapmanız gereken tek şey yeteri donanıma sahip makinelerimizin kurulumunu yaptırıp kontrollerinin ardından hemen kullanmaya başlamaktır. Sizlere ekonomik ve güvenilir makinalar üretmek ana hedefimizdir.Değerli projeleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

+90 212 883 50 42

[email protected]