Şoklama Soğutma Cihazları - Akay Soğutma

Şoklama Soğutma Cihazları

Şoklama Soğutma Cihazları

Şoklama soğutma cihazları uzun süre boyunca tazeliğini koruyarak muhafaza edilmesi istenen ürünlerin çekirdek sıcaklığını, ürünün genel özelliği ve tazeliğine değiştirmeden hızlı bir şekilde düşürülmesini sağlayan cihazlardır. Ürünlerin ileri zamanlarda ilk anki tazeliği ile kullanılmak istenmesi, bir yerden başka yere nakillerinde bozulmaların önlenmesi istemleri soğutma cihazlarını gerekli kılarak talebi önemli ölçüde artırmaktadır.

Şoklama Cihazlarının Sunmuş Olduğu Avantajlar

Şoklama soğutmakullanılan ürünler üzerinde yatarmış olduğu olumlu etkilerin yanı sıra kullanımından kaynaklı olarak avantajları da içerisinde barındırmaktadır. İlk kullanımında başlayarak soğutma cihazlarının getirmiş olduğu avantajlar şunlardır;

  • Ulusal ve uluslararası kalite standartlarında üretim yapılmasını sağlamaktadır.
  • Soğutma işleminde yüksek derecede verim alınmasını sağlar.
  • Dış ünitesinde çıkan ses minimum olduğundan dolayı çalışma alanında gürültü kirliliği yaratmaz.
  • Kolay ve hızlı bir şekilde montaj imkânı sunduğundan dolayı hemen kullanılmaya başlanır.
  • Ortamın ölçü ve boyutlarına uygun bir şekilde montaj imkânı vermektedir.
  • Kabin özelliği sayesinde bakımlarının yapılmasını kolaylaştırmakta ve böylece işlemlerin aksaması önlenmektedir.
  • Şoklama soğutma cihazları evaporatör dizaynına sahip olduğundan dolayı nem kayıplarını en düşük seviyelerde tutmaktadır.
  • Defrost süreleri ile ilgili gerekli ayarlamaları otomatik yaparak enerji verimliliği sağlayarak büyük oranda tasarruf edilmesine katkı sunmaktadır.

Soğutma cihazlarının sunmuş olduğu faydalar hem kısa hem de uzun dönem maliyetlerini düşürerek optimum verime ulaşılmasını sağlamaktadır.

Soğutma sistemleri imalat ve montaj işlemi yapıldıktan sonra kullanıma hazır halde teslim edilmektedir. Uzman personel ile montajı yapılan cihazlar gerekli kontrollerin yapılmasının ardında devreye alınmaktadır. Böylece cihazlar kullanıma açılmaktadır.Şoklama soğutma cihazları ile ilgili olarak tüm sorunlara kesin ve net çözümler sunarak cihazlardan alınan verimi en üst seviyelere çekmek için gerekli teknik destek ekibimiz ile her zaman yanınızdayız. Montaj sonrası servis hizmetlerimiz sizlere 7/24 destek vermektedir.Bizleri dilediğiniz zaman ziyaret ederek merak ettiklerinizi öğrenebilir, soğutma cihazlarımızın teknik özelliklerini inceleyebilir, çalışan personelimizin uzmanlığını araştırabilirsiniz. Bu güne kadar hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin hakkımızda vermiş oldukları referansları inceleyerek, teslim ettiğimiz soğutma cihazlarının görsellerine ait olan her türlü detaya göz atabilirsiniz. Kolay işleyiş yüksek verim için sizleri bekliyoruz.


+90 212 883 50 42

[email protected]