Split Soğutma Cihazları - Akay SoğutmaSplit Soğutma Cihazları

Split soğutma cihazları küçük veya orta büyüklükteki alanların hızlı ve kolay bir şekilde istenen sıcaklık seviyesine ulaşması için kullanılan cihazlardır. Her türden iklimlendirme projeleri kuşağına uygunluk gösteren soğutma cihazları +14 ile -25 dereceler arasındaki ısıların alana hızlı bir şekilde yayılmasını sağlamaktadır.

Split soğutma cihazlarında aranılan özellikler

Soğutma cihazları sağlamış oldukları faydalar ve çalışma alanlarında daraltma yaratmadığından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Belirli kapasitede kullanılmakta olan soğutma cihazları;

  • Kabinin elektrostatik boyaya sahip olması ile hava koşullarının olumsuz etkisini engeller.
  • Çalışma esnasında ses seviyesi düşük olduğundan dolayı ortamı rahatsız etmez.
  • +50 dereceye kadar dış ortamda kondenzasyon kapasitesi bulunmaktadır.
  • Kondenser çelik gövdeye sahip olmasından dolayı kolay temizlenmektedir.
  • Servis kapaklarının bireysel bölmeli olması sayesinde bakımlarda kolaylık sağlamaktadır.
  • Etkili drenaj sistemleri ile sorunları engelleyici özelliği bulunmaktadır.
  • Ortamın tavanı ya da duvarına kolay şekilde montaj edilerek, kaplana yeri minimum tutmakta ve çalışma alanı genişliği sağlamaktadır.

Soğutma cihazları ve ekipmanları bu özellikleri sayesinde istenen verimin elde edilmesini kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. İç ve dış üniteden oluşan parçalarının mevsim şartlarına tam uyum sağlaması ile uzun yıllar herhangi bir sorun oluşturmadan kullanılmaktadır.

Split Soğutma Cihazlarında Personel

Soğutma ekipmanları kullanıldığı alanda verimi artırıcı şekilde kullanılması ve maliyetleri en az seviyeye çekmesi için alanında uzman personel tarafından montajlanmış ve bakımının yapılması gerekmektedir. Doğru yere konumlandırılmayan soğutma cihazları kullanılan alanı daralttığı gibi aynı zamanda cihazın etkisini azaltmaktadır. Ayrıca montaj sırasında yapılacak eksik ve hatalar bakım, onarım ve yenileme maliyetlerinin ortaya çıkmasına yol açacaktır.

Split soğutma cihazları doğru zamanda doğru yöntemle bakımı ile sorunsuz şekilde kullanılmaktadır. Endüstriyel soğutma ekipmanları konusundaki kalitemizi alanında uzman personel ile sunarak kusursuz hizmet ilkesi ile çalışmaktayız. Sayfamız üzerinden her türlü ortama uygun olarak sunmuş olduğumuz Split soğutma teknik özelliklerini inceleyebilirsiniz. Teknoloji ile uzmanlığın bir araya getirildiği çalışma stratejimizde soğutma ile ilgili olarak karşılaşabileceğiniz her tür sorunu mümkün olan en kısa süre içerisinde, net ve kesin çözümlere kavuşturmaktayız. Değerli projeleriniz için istediğiniz teklif ve destek için bizimle iletişime geçe bilirisiniz.


+90 212 883 50 42

[email protected]


Split Soğutma Cihazları