Chiller Soğutma Cihazları - Akay Soğutma


Chiller Soğutma Cihazları

Chiller soğutma cihazları bir kaynak içerisinden almış olduğu ısıyı başka bir noktaya gönderen, enjeksiyon ile soğutma imkanı sağlayan cihazlardır. Kompresör içinde sıkışmış olan ve ısınmış gazların kondanser üzerinde soğutulması ile işlemektedir. Genleşme vanasından geçtikten sonra gaz basıncı sayesinde sıcaklık önemli ölçüde düşmektedir. Böylece kullanılan alanlarda beklentileri tam randımanlı olarak sorunsuz bir şekilde karşılamaktadır.

Chiller soğutma cihazları kullanıldığı alanlar

Chiller soğutma makinalarımız gerek sağlamış olduğu faydalar gerek ise sağlamlığı sayesinden bir çok alanda kullanılmaktadır. Soğutma cihazlarının tam verimli olarak çalıştığı alanları şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Otellerin lobi ve çeşitli büyüklükteki odaları,
  • Endüstriyel üretim tesisleri içerisindeki bölümler,
  • Hastanelerin bakım ve müşahede odaları ile laboratuvarları,
  • Boya üretimi yapan tesis ve binaları,
  • Çeşitli üretim yapmakta olan fabrikalar,
  • Plastik imalat tesisleri içi,
  • Farklı amaçlar için kullanılan soğuk hava depoları,
  • Ayakkabı üretim tesisleri,
  • Kozmetik ürünlerin üretim alanları,
  • İlaç sanayi üretim ve depolama bölümleridir.

Chiller soğutma cihazları kullanıldığı alanlarda işleyişin doğru şekilde çalışmasını sağlamak ile birlikte herhangi bir sorunun oluşmasını engelleyerek, aksaklık yaşanmasını önlemektedir.

Chiller soğutma Kullanım Kalitesi

Chiller soğutma kullanımında maksimum fayda almak için cihaz ile ilgili her konunun kaliteli olması gerekmektedir. Bu bağlamda cihazın her türlü parça ve donanımının kalite standartlarına tam olarak uyum sağlaması gerekmektedir. Soğutma cihazının montajını ve ilk devreye alınmasını sağlayacak personelin alanında uzman olması gerekir. Ayrıca bakımlarının profesyonel personel ve doğru ve kaliteli malzemeler ile zamanında yapılması gerekmektedir.

Chiller soğutma cihazları konusunda her türlü beklentiyi karşılayan ekipmanlarımız, yüksek teknoloji ile birleşerek faaliyetinize destek vermek için sizlere tarafımızdan sunulmaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili olarak merak ettiğiniz her türlü bilgiye bizi ziyaret ederek ulaşabilir, karşılaştırma ve inleme yapabilirisiniz. Teknolojide son noktayı sunarken hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin hakkımızda ve ürünlerimiz ile ilgili olarak vermiş oldukları referansları inceleyebilirsiniz. Haftanın her günü iletişime geçebileceğiniz adreslerimizde sorunlarınıza mümkün olan en kısa sürede çözüm bulmak, net ve açıklayıcı bilgiler sunmak için teknik destek ekibimiz ile sizleri bekliyoruz.+90 212 883 50 42

[email protected]
Chiller Soğutma Cihazları