Çalışma Saatlerimiz:7/24Bizi Arayın: +90 212 883 50 42 +90532 641 21 08

Monoblock Soğutma Cihazları - Akay SoğutmaMonoblock Soğutma Cihazları

Monoblok soğutma cihazları odaların soğutma cihazlarının kullanılarak gereken düşük seviye sıcaklığa ulamada etkin verim sunan, sistem ile bütünleşen bir cihazdır. Monoblok soğutma odaları panelleri yerleştirildiği sırada kurulan cihazlar ile oda tam olarak istenen seviyeye gelecek, sorunları başlangıçta engelleyerek sağlam ve güvenli bir şekilde kullanım imkanı sunacaktır.

Monoblock Soğutma Cihazlarının Genel Özellikleri

Monoblok soğutma cihazları kullanıldığı odaya göre ayarlanması ile ilk seferden başlayarak faydasını göstermektedir. Gerek kolay kullanım gerek ise yüksek verim ile beklentileri tam olarak karşılamaktadır. Kullanılıcak alanın sandviç panel ile kaplanması monoblok cihazın daha iyi çalışmasını sağlamaktadır. Bu bakımda soğutma cihazlarının genel kapsamlı özellikleri şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Yaklaşık olarak +50 derece yüksek sıcaklığa kadar hiçbir sorun yaratmadan çalışma özelliğine sahiptir.
  • Çalışması esnasında herhangi bir gürültü oluşturacak kadar ses çıkarmamakta, sessizliği büyük oranda muhafaza etmektedir.
  • Cihaz üzerinde yer alan askılar sayesinde oda içerisinde herhangi bir bölüme kolayca kurulmaktadır.
  • Otomatik fan kontrol sistemi sayesinde oda içerisindeki sıcaklığı herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan ayarlama özelliğine sahiptir.
  • Monoblok soğutma cihazları gerilim koruma rölesi sayesinde faz kaybı yaşanmasına karşılık olarak elektrik koruması sağlamaktadır.
  • ön panel üzerinde yer alan düğme ve modülleri ile kolay ve pratik bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Bu özellikleri soğutma cihazlarını hem çok tercih edilen hem de en fazla faydayı sunan cihazlar arasında ilk sıraya çıkarmaktadır.

Monoblok Soğutma Cihazlarında Garanti

Monoblok cihazları kullanımında beklenen faydanın hem uzun hem de kısa dönem içerisinde elde edilmesi için sunulmuş olan garanti büyük önem taşımaktadır. Monoblok soğutma cihazının her bir özelliğine garanti verilirken aynı zaman içerisinde montaj ve ilk devreye alınması sırasında işçilik garantisi de bulunmalıdır. Böylece hem temin etme hem de kullanım maliyetleri en az seviyelerde olmaktadır. Monoblok soğutma cihazları için aradığınız tüm genel ve teknik özelliklere ulaşmak, en uygun fiyat seçenekleri arasında en faydalı olanı kullanmak için yapmanız gereken sayfamızı ziyaret etmektir. Birbirinden farklı ve büyüklükteki soğutma cihazlarımızı inceleyebilir, diğer cihazlar ile gerek gördüğünüz tüm karşılaştırmayı yapabilirisiniz. Hakkımızda müşterilerimiz tarafından verilmiş olan referanslarımıza göz atabilir, kalitemizi değerlendirebilirsiniz.


+90 212 883 50 42

[email protected]

Monoblock Soğutma Cihazları

Monoblock Soğutma Cihazları