Kristal Buz Makinası - Akay Soğutma

13 Aralık 20210

Kristal Buz Makinası

Kristal buz makinası işletmelerin buz ihtiyacını zamanda karşılamak için imal edilmektedir. Birçok sektörün gerek ana maddesi gerek ise yardımcı maddesi arasında yer alan buzlar kristal buz makinası sayesinde kolayca karşılanmaktadır. İşletmeye hız kazandıran makine ile yüksek çalışma kapasitesi sayesinde büyük oranda verim alma sağlanmaktadır.

Kristal Buz Makinesinin Standartları

Kristal buz makinası değişen çalışma sektörü koşullarına uyum sağlayarak buz ihtiyacını karşılamaktadır. Buz makinelerinin piyasada kazanç elde edilmesine ve güven inşa etmesine katkı sunan standartları şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Temiz ve tatlı suyun kullanılması ile koku içermeyen temiz buzlar üretilir.
  • Üretilen buzlar Sağlık Bakanlığının belirlemiş olduğu sağlık standartlarına uygun olarak üretilir.
  • Makine kullanılarak içecekleri soğutma, direkt olarak yenme ve yiyecek içlerinde kullanılacak özellikte bu üretimi yapılır.
  • Hijyenik bir şekilde üretim yapmakta, kirliliği ortadan kaldırmaktadır.
  • Üretim esnasında enerji tasarrufu sağlayarak maliyetleri en az seviyede tutmaktadır.
  • Aralıksız uzun süre çalışmak ve bu süre içerisinde sürekli olarak aynı standartta buz üretmektedir.

Kristal buz makinası bu içerikleri ile sektörde en çok tercih edilen makine konumundadır.

Kristal Buz Makinasında Dayanıklılık

Kristal buz ilk imalat aşamasında em küçük parçasına kadar kaliteli malzemelerden üretilmelidir. Böylece kullanım ömrü artacak, mekanik sorunların oluşması engellenecektir. Bu özelliği sayesinde makinalar gerek tamir, bakım ve onarım maliyetlerinde gerek ise makine yenileme maliyetinde düşüş görülmesine yardımcı olacaktır. Giderlerin azalmasına karşın verimli ve kaliteli bu üretimi ile kar marjını artmasını sağlamaktadır. Buz makinası içerisinde kullanılan malzemelerin kaliteli olması aynı zamanda üretilen buzların sağlık koşullarını olumsuz yönde etkilemesini engellemektedir.

Kristal buz makinası alımı için yapılması gereken detaylı bir araştırma yapılmasıdır. Üretici firmaların referansı ile birlikte kullanılan malzemelerin teknik özellikleri titizlikle araştırılmaktadır. Her açıdan güvenin sağlanması ile alım işlemi gerçekleşir. Hizmet ilk başladığımızdan itibaren kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile makinelerimiz kullanmakta olan müşterilerimizin hakkımızda vermiş olduğu referans ve makineler ile ilgili belirttikleri garantilere ulaşabilirsiniz. Sektörünüz ne oluşa olsun ihtiyaçlarınızı zamanında karşılamak ve sorun yaşamamak için yapmanız gereken tek şey bizi ziyaret etmektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *