Kalıp Buz Makinası - Akay Soğutma

31 Aralık 20210
Kalıp Buz Makinası
Kalıp Buz Makinası

Kalıp buz makinası diğer buz makinelerine oranla dinamik ve akıllı tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Kalıp buz makineleri ile yapılan işlerin niteliğine göre uygun ölçü ve ağırlıkta önceden üretilmiş buzlardan, istenen kalıplara göre buz blokları üretmek daha kolay olmaktadır. Ayrıca hızlı bir şekilde üretim göstermesi sonucunda ortaya çıkabilecek olan zaman kayıplarını en az seviyelere indirmektedir.

Bu Makinesini Sağlamış Olduğu Avantajlar

Kalıp buz makinası kullanılarak yapılacak olan işin düzenine uygun üretim elde edilmektedir. kalıp haline getirilen buzlar temiz ve hijyenik olduğundan dolayı sağlık koşullarına herhangi bir tehlike içermemektedir. Hızlı bir şekilde üretim sağlayarak ihtiyaçların zamanında karşılanmasını sağlar ve böylece oluşabilecek zaman kayıplarının önüne geçmektedir.

Kalıp buz makinası yüksek verimde buz üretilmekte olup, çeşitli ebatlarda gerçekleştirdiği üretim ile birlikte seçenek sayısını artırarak, tüm müşteri kitlesine uygun olanı sunmayı kolaylaştırmaktadır. Makinede zamanlama ayarı yaparak seri bir şekilde farklı ölçülere sahip buz kalıpları sırayla üretilmekte olup, geçiş için ayarlama yapmanın önüne geçilmektedir. Kolay kullanımı sayesinde personel sayısında azalma yaparak işçi giderlerinin azalmasına katkı sağlamaktadır. Blok şekline gelen buzların diğer buzlara oranla kırılganlıkları daha az olup, dayanıklılığı yüksek seviyelerdedir. Makine üzerinde bulunan koruyucu sensörler, buz makinesinin uzun ömürlü olmasını sağlar ve uzun süre sorun çıkarmasını önlemektedir.

Kalıp Buz Makinesinde Seri Üretim

Kalıp buz hem yaprak hem de blok buzların üretimini sağlamaktadır. Elektrik panelleri üzerinde genel ayarlamanın yapılmasının ardından istenen ölçülere sahip buzların üretimi seri şekilde başlamaktadır. Akıllı tasarımı sayesinde eni ve boyu aynı olan, ancak yükseklikte farklılıklar bulunan buzları sıraya koyarak, duraksama yaşanmadan seri üretimi gerçekleşir.

Kalıp buz makinası ile hedeflere ulaşmak, piyasa koşullarındaki rekabet ortamı ile mücadele etmek daha kolay hale gelecektir. Hem maddi hem de manevi açıdan kazançlı çıkmak, buz makinesini kullanım aşamasında herhangi bir sorun yaşamamak için, kaliteden ödün vermeyen anlayışımız çerçevesinde sunmuş olduğumuz makinelere göz atabilirsiniz. Hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin makinelerimiz hakkında vermiş oldukları referanslarına bakarak, makinelerimizi en ince detayına kadar inceleyebilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *