Blok Buz Makinesi - Akay Soğutma

31 Aralık 20210
Blok Buz Makinesi
Blok Buz Makinesi

Blok buz makinesi eski sistemde çalışan buz makinelerine göre hem daha kullanışlı hem daha dinamik hem de daha akıllı bir tasarım ile üretim yapmaktadır. Buz makinelerinde çıkan buz kütlelerini enine boyuna dengeli bir şekilde presleyerek blok halinde buzların oluşmasını sağlamaktadır. Böylece buzlar ihtiyaç duyulan alanda kolay şekilde uzun ömürlü olarak kullanılmaktadır.

Blok Buz Makinesinin Sağlamış Olduğu Faydalar

Blok buz makinesi kullanıldığı alana göre önemli ölçüde avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajla hem maddi hem de manevi bir kazancın oluşmasına katkıda bulunmaktadır. Bu bağlamda blok makinelerin sağlamış olduğu avantajlar şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Hijyenik ve temiz bir şekilde buz üretimi sağlamaktadır.
  • Kolay bir şekilde hızlı olarak kurularak hemen üretime başlama imkanı vererek zamandan tasarruf edilmesine katkıda bulunur.
  • Sistem ayarları sayesinde istenen ölçülerde buz üretilmesini sağlar.
  • Buzları tutarlı bir ölçü ve ağırlıkta üretmektedir.
  • Üretilen buz blokları dondurucu ve raflara tam uyumlu olarak üretilmektedir.
  • Hidrolik sistem üretim ile çeşitli kolaylıklar barındırır.
  • Blok buz  kesintisiz bir şekilde süreklilik arz eden üretim kapasitesi sunmaktadır.
  • Tek kişini kolay şekilde kontrol edebileceği bir makinedir.
  • Buz üretimi esnasında herhangi bir bekleme sorunu yaşanmaz.

Böylece üretim desteklenerek ihtiyaçların zamanında karşılanmasını sağlamaktadır.

Blok Buz Makinesi Kullanımı

Blok buz makinesi tasarımındaki detaylar sayesinde herkes tarafından kolaylıkla kullanılmaktadır. Karmaşık bir sistem yapısı sunmayan makineler tek kişi ile kontrol edilmekte, istenen ölçülerin girilmesi ile sorunsuz üretim yapmaktadır.

Buz makinesi kullanıldığı alana göre uygun üretim gerçekleştirerek, genel üretimin gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Blok buz makinesinde aranan en büyük özellik kaliteli olmasıdır. Ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uygun şekilde sunmuş olduğumuz makinelerde beklediğiniz verimi alacaksınız. Buz makinesi ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara kısa süre içerisinde teknik destek ekibimiz ile cevap vererek aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz. Yapacağınız işte en büyük destekçiniz olacak olan blok buz makinelerinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve teknik özelliklerine bizleri ziyaret ederek kolayca ulaşabilirsiniz. Gerek gördüğünüz tüm karşılaştırmayı yapabilirsiniz.Değerli projelerinizde sizlere en iyi hizmeti vermeye hazırız.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *