Balıkçı Buz Makinaları - Akay Soğutma

13 Aralık 20210

 

Balıkçı Buz Makinaları

Balıkçı buz makinaları balıkların daha taze kalmasını sağlayarak, satış süresini uzatıp kar marjının artmasında büyük katkı sunmaktadır. her türlü işletme için farklı özellikler gösteren buz makineleri diğer alanlarda olduğu gibi balıkçık alanında da kullanıldığında yüksek verim göstermektedir. Ayrıca aralıksız olarak yaptığı üretim ile işleyişin aksamamasında önemli rol oynamaktadır.

Balıkçılıkta Buz

Balıkçı buz makinaları balıkların gerek sevkiyatlarının kolay ve sorunsuz şekilde yapılması, gerek depolarda kalma sürelerinde herhangi bir sorunun yaşanmaması, gerek ise satış anında balıkların üzerindeki tazelik etkisi nedeni ile bu sektörde vazgeçilmezler arasındadır. Her balık sudan çıktığı andan itibaren direkt olarak tezgâhlara gelmez. Nakliye üresi başta olmak üzere uzun bir zaman dilimi içerisinde sunuma hazır olmaktadır. Bu sürenin sorunsuz geçip balıkların ihtiyacı olan buzlar makineler sayesinde karşılanmaktadır. Balıkçı buz makinaları her balığın hemen tezgaha konulmaması ve tezgahtaki her balığın hemen satılmaması durumlarında stoklama ve depolama gibi işlemler için gerekli koşulların sağlanmasına yardımcı olmaktadır. İsteğe özel ölçü ve kalınlıktaki buzlar sayesinde balıklar uzun süre sudan ilk çıktığı gibi tazelikte kalacaktır.

Buzların Yeterli Olması

Balıkçı buz makinaları balıkların miktarına göre ihtiyaçların zamanında ve doğru oranda karşılanmasına yardımcı olmaktadır. Makinelerin yüksek kapasite ile çalışması sayesinde balıkçılık da buz sıkıntısı yaşanmaz ve kolay ve güvenli bir şekilde depolama ve sevkiyat imkanı sağlamaktadır. ayrıca makinenin ayarlarının kontrol edilmesi ile buzun özelliği ihtiyaca özel olarak hazırlanmaktadır. Balıkçı buz makinaları gerek kaliteli malzemeler gerek ise teknik özellikleri ile beklentileri tam olarak karşılayıcı olmalıdır. Bu konuda değişen üretim kapasitedeki makinelerimizin ulusal ve uluslar arası kalite standartlarına uygunluğu inceleyebilir, teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Buz makinelerimizin görsellerine ulaşarak, gerek gördüğünüz karşılaştırmayı yapabilirsiniz. En küçük parçasına kadar garantimiz altında olan buz makineleri ile ilgili olarak karşılaşacak sorunları teknik destek ekibimiz ile kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Balıkçılık alanında karlı satışlar yapmak, depolama ve stok sorununu ortadan kaldırmak ve müşteriye her zaman daha iyisini sunmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *